EGIPT

EGIPT

Najpopularniejszy kraj Afryki, leżący w jej północno-wschodniej części, z dostępem do dwóch mórz – Śródziemnego i Czerwonego ma wiele do zaoferowania odwiedzającym go turystom. Egipt to kraj kontrastów: biedy i bogactwa, bujnej roślinności doliny Nilu i piasków pustyni czy wreszcie nędznych ruder i zapierających dech w piersiach pomników przeszłości.Wspaniałe zabytki starożytnego świata, bajeczne rafy koralowe, złote plaże, czy rozrywkowe kurorty są w stanie zadowolić amatorów każdego rodzaju wypoczynku.

 

ZOBACZ NASZĄ RELACJĘ Z HURGHADY

ZOBACZ NASZĄ RELACJĘ Z SHARM EL SHEIKH

 

 

EGIPT zbiór ofert

 

 

NASZE PROPOZYCJE:

 

 

ALF LEILA WA LEILA**** Hurghada, all inclusive, samolot - Hotel przez nas sprawdzony i gorąco polecany, hit sprzedażowy od lat

AKASSIA BEACH***** Marsa Alam, all inclusive, samolot - Hotel przez nas sprawdzony i gorąco polecany, największy aquapark w Marsa.

AURORA ORIENTAL***** Sharm el Sheikh, all inclusive, samolot

AQUA BLU**** Sharm el Sheikh, all inclusive, samolot - Hotel renomowanej sieci, 12 barów, ponad 60 zjeżdżalni, raj dla rodzin z dziećmi

HILTON NUBIAN***** Marsa Alam, all inclusive, samolot -Jeden z lepszych hoteli w Marsa Alam, plaża przy zatoce Abu Dabbab z przepiękną rafą koralową i żółwiami. Hotel przez nas sprawdzony i gorąco polecany!

JAZ AQUAMARINE***** Hurghada, all inclusive, samolotem - Luksusowy hotel sieci Jaz. Rewelacyjne jedzenie i obsługa. Duży kompleks basenów i aquapark. Hotel przez nas sprawdzony i gorąco polecany!

JUNGLE AQUAPARK**** Hurghada, all inclusive, samolot -Jeden z najpopularniejszych hoteli w Egipcie. Mnóstwo basenów, największy aquapark. Hotel przez nas sprawdzony i gorąco polecany!

PRIMA LIFE MAKADI***** Hurghada, all inclusive, samolot - Bardzo wysoki poziom usług, byliśmy i sprawdziliśmy. Atrakcje dla dzieci, zatokowa urokliwa plaża z rafą.

RESTA GRAND RESORT***** Marsa Alam, all inclusive, samolot -Bardzo wysoki poziom usług, byliśmy i sprawdziliśmy.

SENTIDO MAMLOUK***** Hurghada, all inclusive, samolot - Renomowana sieć hotelowa, korzystanie z 2 hoteli w cenie 1, przepyszne jedzenie, wysoki poziom usług. Byliśmy i sprawdziliśmy.

SINDBAD CLUB AQUA****  Hurghada, all inclusive, samolot - Byliśmy i polecamy. Duży resort z przepiękną zatokową plażą i aquaparkiem. 3 hotele w cenie 1.

SIVA SHARM**** Sharm el Sheikh, all inclusive, samolot - Hotel położony przy słynnej zatoce Sharks Bay z rafą koralową

SENTIDO ORIENTAL***** Marsa Alam, all inclusive, samolot- Renomowana sieć hotelowa, przepiękna plaża, pyszne jedzenie. Sprawdziliśmy i polecamy.

TITANIC RESORT**** Hurghada, all inclusive, samolot - Najlepszy z wszystkich Titaniców w Hurghadzie. Byliśmy i sprawdziliśmy.

 

 

Rezerwacji można dokonać poprzez naszą stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.