HISZPANIA

HISZPANIA

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą do Hiszpanii. W sprzedaży takie kierunki jak Costa Brava, Costa Dorada, Costa de Almeria, Costa del Sol, wyspy: Teneryfa, Majorka, Gran Canaria, Lanzarote Fuerteventura i inne.

 

 

Polecamy szczególnie Costa de Almerię --> http://ewakacje-online.pl/almeria

 

 

HISZPANIA autokar zbiór ofert

 

 

HISZPANIA samolot zbiór ofert

 

 

 

 

Szczególnie polecane oferty:


 

BEST INDALO**** Costa de Almeria, HB lub all inclusive, samolot - Wszystkie pokoje z widokiem na morze. Hotel znajduje się w miejscowości Mojacar, uznawanej za jedną z najpiękniejszych w Hiszpanii. Obiekt przez nas sprawdzony i goraco polecany!


 

BEST PUEBLO INDALO**** Costa de Almeria, HB lub all inclusive, samolot -NASZ TYP! Całkowicie odnowiony hotel położony bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży. Hotel znajduje się w miejscowości Mojacar, uznawanej za jedną z najpiękniejszych w Hiszpanii.Charakter wioski wakacyjnej, dużo zieleni, białe domeczki. Przepyszne jedzenie, niepowtarzalny klimat. Hotel przez nas sprawdzony i gorąco polecany!


 

BEST LOS ANGELES**** Costa Dorada, all inclusive, samolot - Zniżka na wejście do parku rozrywki Port Aventura, byliśmy i polecamy!


BEVERLY PLAYA*** Majorka, all inclusive, samolot - Rewelacyjnie położony tuz przy piaszczystej zatokowej plaży, bardzo popularny hotel.


EL TOPE****Teneryfa, BB,HB lub all inclusive, samolot - Blisko do Loro Parku


 MARIANT*** Majorka, all inclusive, samolot - Wyremontowany obiekt niedaleko plaży, blisko rozrywek


 

MIX COLOMBO*** Majorka, all inclusive, samolot


ROC DOBLEMAR**** Costa Calida, all inclusive, samolot - Hotel o unikalnym położeniu nad dwoma morzami, bezpłatny serwis plażowy, pokoje z widokiem na morze, bardzo smaczna kuchnia.


 

SIMAR**** Majorka, all inclusive, samolot - Polskie animacje, przepyszna kuchnia, piękne widoki zapierające dech.


 

 

Rezerwacji można dokonać poprzez naszą stronę internetową, mailowo lub telefonicznie.

 

ZAPRASZAMY